Biomaster

Výkon: 15/23/30 kW

 

Najpokročilejšie a najnovšie riešenia používané v kotli Biomaster robia z topných zariadení vrcholový regál. Pozoruhodný je predovšetkým horák, ktorý bol vyvinutý a patentovaný výrobcom. Jedinečný dvojitý systém čistenia na trhu sa vyznačuje neuveriteľnou účinnosťou a zároveň zachováva maximálnu účinnosť spaľovania. 

 

Pri výbere automatického kotla Biomaster je investor istý, že si vyberá najkvalitnejší výrobok. Rozsiahle štandardné vybavenie, použité technické riešenia, komfort a hospodárnosť používania spôsobujú, že konkurenčné produkty zostávajú ďaleko za sebou. Ako priamy výrobca poskytujeme nepretržité služby pre naše vykurovacie zariadenia počas celej životnosti. V prípade akýchkoľvek otázok Vás kvalifikovaný personál poradí a odpovie na všetky vaše otázky.

 

 

Spoločnosť Moderátor je na trhu jediným výrobcom, ktorý je vybavený moderným systémom čistenia popolovej pece ako štandardného vybavenia. Kotol bol už v konštrukčnom stupni prispôsobený na montáž prevodového motora, ktorého úlohou je vyčistiť povrch výmenníka tepla. Toto riešenie robí že kotol Biomaster je 100% automatické zariadenie, ktoré poskytuje najvyššie pohodlie pri používaní a každodenné služby. Výrobca tiež poskytol voliteľnú inštaláciu chladiacej cievky a štandardne namontovaný hľadáčik umožňuje neustále ovládanie plameňa vo vnútri kotla.

 

Najväčšou novinkou v kotli Biomaster je systém riadenia internetu pre spaľovanie a rozvod tepla. Toto riešenie umožňuje neustále ovládanie fungovania zariadenia odkiaľkoľvek na svete. Všetky použité technické riešenia robia automatický kotol Biomaster plne automatický, úplne bezpečný a šetrný k životnému prostrediu.

 

Dizajnéri tiež premýšľali o všestrannosti a jednoduchosti montáže. Dvojmodulová konštrukcia, v ktorej boli oddelené výmenník a nádrž na pelety, uľahčuje nastavenie kotla v  kotolni. Montáž sa dá vykonať aj na miestach s obmedzeným prístupom.

 

Rastúci tlak na ekológiu zo strany vlády a neustále rastúce ekologické povedomie spoločnosti robia automatický kotol Biomaster ideálnym produktom. Zameriava sa predovšetkým na ľudí, ktorí sa starajú o životné prostredie súčasne a zároveň zachovávajú pohodlie a nízke náklady na používanie.

 

Najdôležitejšie vlastnosti a výhody automatického kotla Biomaster

  • Konštrukcia potrubia - systém potrubia používaný vo výmenníku spĺňa najvyššie možné štandardy výkonu a trvanlivosti. Jedinečné usporiadanie potrubí robí automatický kotol Biomaster charakterizovaný najvyššou účinnosťou na trhu. To má významný vplyv na zníženie nákladov na používanie.
  • Jednoduchá obsluha regulátora - cieľom dizajnérov a inžinierov pracujúcich na automatickom kotli Biomaster bolo aj pohodlie a pohodlie obsluhy. Regulátor spolu s celým programom kotla boli navrhnuté tak, aby boli maximálne intuitívne a ľahko použiteľné. Ako výrobca sme plne presvedčení, že dokonca aj ľudia, ktorí nemajú prístup k najnovším technológiám, dokážu zvládnuť servis kotla Biomaster.
  • Certifikovaná oceľ 6 mm - Materiály použité na výrobu automatického kotla Biomaster spĺňajú najvyššie štandardy kvality, ktoré sú k dispozícii na trhu. Ako jedna z mála spoločností používame oceľ s hrúbkou do 6 milimetrov (zvyčajne sa na stavbu kotlov používa normálna oceľ 4 a 5 milimetrov). Preto sme schopní poskytnúť 6-ročnú záruku na tesnosť výmenníka. Trvanlivosť a spoľahlivosť vyrábaných kotlov je pre nás mimoriadne dôležitá.
 
  • Účinnosť 93% - automatický kotol Biomaster ako jediný na trhu sa môže pochváliť takou vysokou účinnosťou spaľovania a odvodu tepla. Takáto vysoká účinnosť robí kotol Biomaster jedným z najúspornejších a najhospodárnejších vykurovacích zariadení na trhu. Vďaka tomu už náklady na vykurovanie už nie sú - ako tomu bolo predtým - jedno z najvyšších čiastok v domácom rozpočte.
  • Systém dvojitého čistenia pecí - toto jedinečné riešenie bolo navrhnuté a zavedené ako štandard iba moderátorom. Má obrovský vplyv na účinnosť výmeny tepla a znižuje náklady na každodenné používanie. Prevádzka kotla je obmedzená na plnenie nádoby na pelety a kontrolu stavu pece iba raz týždenne.

 

 

 

 

Výhody kotla

  • Konštrukcia potrubia
  • Jednoduchá prevádzka regulátora
  • Certifikovaná oceľ 6 mm
  • Účinnosť 93%
  • Duálny systém na čistenie krbu
 

Záruka

6-ročná záruka na tesnosť výmenníka a 2 roky na zostávajúce prvky automatického kotla