Automatická sada SMOK s keramickou hlavou

 

Palivo:

  

  • Piliny

  • Hobliny

  • Ovocné kôstky

 

Podrobný popis

Automatická sada na spaľovanie biomasy - Smok je moderné zariadenie, ktoré sa skladá z výmenníka, plniaceho systému, hlavy na spaľovanie, palivového zásobníka a pružinového zametača.

 

Unikátna konštrukcia výmenníka s jeho automatickým podávačom paliva zabezpečuje, aby jeho prevádzka bola bezúdržbová, vysoko efektívna a produkovala nízke emisie, ktoré sú v súlade s normou EN 303-5. Široká škála zásobníkov na palivo (0,6 - 1 - 2 - 4 - 6 - 8 - 10 - 27 m3) umožňuje, aby sa muselo nakladať iba raz za 2 až 6 dní, v závislosti od typu a výhrevnosti paliva. Sady SMOK s keramickými hlavami sú vhodné pre spaľovanie paliva z obnoviteľných zdrojov s obsahom vlhkosti až do 40% (hobliny, triesky, piliny, ovocné semená, atď.).

 

Spaľovací proces je riadený automaticky s modernými regulátormi PLUM.

 

Pri vlhkosti paliva v rozmedzí od 25% do 40% sú používané keramické hlavy (s príkonom 30-50-100-240 kW), zatiaľ čo u suchších palív s obsahom vlhkosti do 25% odporúčame liatinové hlavy (s príkonom 30-60-120-180-240 kW).

 

Naša ponuka zahŕňa sady SMOK s pružinovým zametačom používaným namiesto zásobníka paliva.

 

Pružinový zametač umožňuje využitie existujúceho priestoru ako zásobníka na palivo. Inovatívne konštrukčné riešenia umožňujú začlenenie zariadení do kotolní rôznych veľkostí a dispozícií - regulovaný je uhol podávača a otáčanie hlavy vo vzťahu k úrovni podávača.

 

 

Pozri parametre: